Publikacja

Błyskawiczne odświeżenie

24 września 2020
Błyskawiczne odświeżenie

Pewność siebie to cecha, która ma duży wpływ na nasze życie, zarówno osobiste, jak i zawodowe. Naukowcy twierdzą, że pomaga w osiągnięciu sukcesu rozumianego jako systematyczne zwiększanie poziomu wynagrodzenia i szybkości awansowania w strukturach firmy. Badania wskazują natomiast, że na pewność siebie wpływa wiele czynników, a jednym z najbardziej istotnych jest… świeży oddech! Podczas spotkania biznesowego natychmiastowe odświeżenie zapewnią nowe miętówki od Mentos.

Naukowcy z Uniwersytetu w Melbourne, w ramach badania „The Minorty Report”, wzięli pod lupę pracowników dużych korporacji z Toronto, Melbourne oraz Nowego Jorku. Sprawdzali zależność między osiągnięciami na polu zawodowym, a pewnością siebie. Ich wnioski potwierdziły, że cecha ta jest ważnym składnikiem osiągnięcia sukcesu w miejscu pracy i znacznie wpływa na szansę awansu oraz zwiększenia poziomu wynagrodzenia. Pewność siebie to składowa wielu czynników, takich jak: wygląd, indywidualne predyspozycje, osobowość, czy umiejętność szybkiego odnajdywania się w różnych sytuacjach. Ale nie tylko! Z badań przeprowadzonych w Polsce wynika, że aż dla 44 proc. z nas negatywny wpływ na pewność siebie ma nieświeży oddech[1]. To ważne tym bardziej, że poczucie świeżości pozwala nam m.in. na szeroki uśmiech i swobodne zachowanie, które z kolei wpływają na odbiór naszej osoby przez otoczenie. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby szybko i skutecznie odświeżyć swój oddech. Z pewnością pomoże odpowiednia higiena jamy ustnej oraz innowacyjne produkty funkcjonalne, jak choćby Mentos 2 Hours Clean Breath.

Długie działanie

Po Mentos Clean Breath można sięgnąć m.in. podczas spotkania biznesowego, niespodziewanego wyjścia ze znajomymi lub randki. Pastylki o wydłużonym, bo aż dwugodzinnym działaniu zapewniają maksymalne odświeżenie oddechu w każdej sytuacji.  - Ich użycie jest bardzo dyskretne, a wygodny dyspenser pozwala na higieniczne dozowanie. Kompaktowe opakowanie zmieści się w torebce czy plecaku, dzięki czemu zawsze będziemy je mieć pod ręką – mówi Michał Bonecki, Consumer Marketing Manager Perfetti Van Melle Polska. – Bezcukrowe Mentos 2 Hours Clean Breath dostępne są w dwóch świeżych smakach: mięty pieprzowej Peppermint oraz intensywnym eukaliptusowo–mentolowym Intense Mint – dodaje Bonecki. Oba warianty zawierają ekstrakt z kory magnolii oraz cynku, dzięki czemu pomagają dłużej zachować świeży oddech.

Mentos 2 Hours Clean Breath to jedyny produkt na rynku o aż dwugodzinnym działaniu. Pastylki idealnie sprawdzą się, gdy potrzebujemy szybkiego i długotrwałego odświeżenia.

 

[1] Ogólnopolskie badanie opinii publicznej przeprowadzone w ramach programu „Laboratorium Vademecum


Do pobrania