Publikacja

Codzienna porcja zdrowia z dostawą do domu

17 czerwca 2020
Codzienna porcja zdrowia z dostawą do domu

Polacy coraz większą uwagę przywiązują do składu posiłków – cenią naturalne, wysokiej jakości składniki, sezonowe smaki i aromaty, a także regionalne, tradycyjne receptury. Dla tych, którzy nie mają czasu na codziennie gotowanie takich przysmaków, przygotowujemy i dostarczamy je na terenie całego Krakowa!

Miłość do zdrowego jedzenia oraz bogactwa smaków przekazywana jest w rodzinie Kuroniów z pokolenia na pokolenie. Rodzinne tradycje zaszczepione przez ojca, przyświecają  Jakubowi i Gai Kuroniom, którzy na co dzień opracowują i przygotowują potrawy w Kuroniowie Diety. Po dużym sukcesie na warszawskim rynku, firma zdecydowała się wprowadzić swoją ofertę do Krakowa.

Catering dietetyczny jest efektem wielu lat doświadczeń kulinarnych oraz śledzenia bieżących trendów żywieniowych. – Nasza praca jest dla nas przede wszystkim pasją, która daje nam ogromną satysfakcję. Zamiłowanie do kulinariów oraz próbowanie nowych smaków i włączanie ich do już znanych potraw daje nam ogromną przyjemność. Inspiracją przy tworzeniu nowych przepisów są dla nas nasi klienci, których potrzeby i preferencje żywieniowe są naszym priorytetem. Uwielbiamy z bratem eksperymentować w kuchni, dlatego menu jest tak różnorodne – tłumaczy Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna, która dba, by posiłki Kuroniowie Diety były nie tylko pyszne, ale także zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Potrawy przygotowywane są wyłącznie ze sprawdzonych produktów od zaufanych dostawców. Ważne miejsce w menu zajmują m.in. warzywa i owoce sezonowe, co pozwala w pełni korzystać z bogactwa smaku, aromatu i wartości odżywczych poszczególnych składników.

Firma przygotowała dla mieszkańców Krakowa wyjątkową niespodziankę kulinarną – mogą oni spróbować  charakterystycznych dla ich regionu potraw w nowej odsłonie. – Zachęcamy do spróbowania takich smakołyków, jak: kaczka po krakowsku w sosie śmietanowo-grzybowym, kremówka papieska czy pożywna kanapka z kiełbasą krakowską, świeżymi warzywami i sosem chrzanowo-majonezowym. Ze stolicą Małopolski łączą naszą rodzinę szczególna więź oraz ogromny sentyment. Tuż po wojnie nasz pradziadek Henryk oraz Dziadek Jacek mieszkali bowiem w Krakowie, a jego ówczesny klimat znamy dobrze z ich opowieści – tłumaczy Jakub Kuroń. Ekspert kulinarny czuwa nad jakością i smakiem dań, a swoje zamiłowania rozwija od najmłodszych lat – pierwsze szlify zbierał u swojego ojca Macieja Kuronia.

Posiłki przygotowywane przez Kuroniowie Diety każdego dnia to propozycja zarówno dla osób żyjących w ciągłym biegu i szukających optymalnej, gotowej diety, jak również dla wszystkich, którzy planują w zdrowy sposób zredukować wagę. Każdego ranka klienci otrzymują pięć pełnowartościowych i smacznych posiłków, dzięki którym nie tylko dostarczają niezbędne składniki, ale także oszczędzają mnóstwo czasu.

W ofercie Kuroniowie Diety każdy znajdzie propozycję dla siebie. Do wyboru są m.in. dieta standardowa, wegetariańska, wegańska, bez laktozy i glutenu oraz biurowa. Wszystkie dostępne są w czterech wersjach kalorycznych: 1200, 1500, 2000 oraz 2500 kcal. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zestawy obiadowe, które z pewnością posmakują naszym małym klientom.


Do pobrania