Publikacja

Ruszyła nowa strefa blinkee.city w Katowicach

10 października 2019
Ruszyła nowa strefa blinkee.city w Katowicach

W odpowiedzi na oczekiwania użytkowników jednośladów, lider elektromobilności w Polsce, rozszerza obszar strefy parkowania hulajnóg w Katowicach o nowe miejsce. Na mapie w aplikacji  zobaczymy przestrzeń wokół Silesia Business Park tzw. Tiramisu.

– Od początku obecności blinkee.city w Katowicach, elektryczne jednoślady cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Planując rozszerzenie stref wzięliśmy pod uwagę zapotrzebowanie na korzystanie z hulajnóg wśród pracowników największego kompleksu biurowego miasta. W ostatnich miesiącach otrzymywaliśmy wiele zapytań odnośnie tego obszaru, dlatego cieszymy się, że udało nam się spełnić te prośby. Użytkownicy mają możliwość korzystania z naszych pojazdów w drodze do pracy. Codziennie, szybko i ekologicznie – mówi Paweł Maliszewski, współzałożyciel blinkee.city.

Sprawne przemieszczanie się jednośladami cenią nie tylko mieszkańcy Katowic, ale również Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Dlatego blinkee.city przygotowało dla nich wyjątkową ofertę promocyjną obowiązującą do końca jesieni. Decydując się na przejazd hulajnogą użytkownicy zapłacą 50% mniej za opłatę startową, czyli wyniesie ona tylko 1,25 zł. Na fanów jazdy skuterem również czeka specjalny rabat, -30%  za minutę użytkowania.

***

blinkee.city – rozwijająca się sieć skuterów elektrycznych na minuty w Europie. Na skuterach firmy możemy poruszać w 28 miastach w Polsce oraz 8 metropoliach zagranicznych (Budapeszt, Pecs, Split, Omis, Walencja, Castello de la Plana, Bukareszt, Sztokholm) i na Malcie. Wystarczy darmowa aplikacja ściągnięta na smartfon i zarejestrowane konto. Ekologiczne jednoślady cieszą się ogromną popularnością. Usługa ma ponad 460 tys. zarejestrowanych użytkowników. W 2018 r. przejechali oni w sumie 5 600 908 kilometrów, a tym samym zaoszczędzili 661 ton dwutlenku węgla. Wszystkie rozwiązania informatyczne oraz elektroniczne zastosowane w pojazdach blinkee.city są w 100% autorstwa założycieli firmy.


Do pobrania