Publikacja

Hulajnogi blinkee.city ponownie dostępne dla Bydgoszczan!

03 października 2019
Hulajnogi blinkee.city ponownie dostępne dla Bydgoszczan!

3 października w mieście pojawi się nowa, zwiększona flota ekologicznych jednośladów. Pojazdy blinkee.city wracają na bydgoskie ulice po akcji serwisowej. Do dyspozycji mieszkańców trafi 65 jednośladów – powiększenie floty to wynik ogromnego zainteresowania Bydgoszczan ofertą start-upu.   

Jakość na najwyższym poziomie

Wszystkie hulajnogi blinkee.city zostały objęte weryfikacją oprogramowania po tym, jak w kilku z nich lokalizacja pojazdu w aplikacji nie zgadzała się z tą faktyczną. – W Bydgoszczy hulajnogi spotkały się z niezwykłym entuzjazmem, dlatego sygnały o niezgodności określania miejsca tych pojazdów potraktowaliśmy jako sprawę najwyższej rangi. Jakość naszej usługi i zadowolenie użytkowników blinkee.city są dla nas sprawą priorytetową. Dlatego wszystkie hulajnogi zostały gruntownie sprawdzone. Podczas akcji serwisowej Bydgoszczanie mogli nadal cieszyć się jazdą na naszych 30 skuterach elektrycznych – mówi Paweł Maliszewski, współzałożyciel blinkee.city.

Mikromobilność w ekomieście

Mieszkańcy Bydgoszczy chętnie korzystają z ekologicznych rozwiązań. Wykazują się dużym zainteresowaniem technologicznymi rozwiązaniami, które mają pozytywny wpływ na poprawę stanu środowiska naturalnego. W związku z tym blinkee.city postanowiło zwiększyć ilość hulajnóg z 30 do aż 65 sztuk. – Cieszymy się, że realnie przyczyniamy się do szerzenia idei city sharingu na szczeblu lokalnym i korzystania z proekologicznych rozwiązań, które chętnie wdrażają Bydgoszczanie. Ponadto, zapewniamy świetną rozrywkę oraz alternatywę dla sprawnego przemieszczania się po mieście – tłumaczy Paweł Maliszewski.

Powrót hulajnóg do Bydgoszczy oraz wprowadzenie w ostatnim czasie nowych flot pojazdów elektrycznych w Tarnowie i w Piasecznie potwierdzają, że blinkee.city wciąż stawia na ekspansję krajową. – W Polsce stale dostrzegamy duży potencjał na rozwój elektromobilności, jednocześnie pamiętamy także, że rozszerzanie floty globalnej musi iść w parze z wysoką jakością usługi. Dlatego, poza regularnym sprawdzaniem stanu technicznego pojazdów, pozostajemy także – dla wygody i bezpieczeństwa naszych użytkowników – w stałym kontakcie z nimi. Posiadamy wykwalifikowany zespół obsługujący naszą całodobową infolinię, dostępną pod numerem +48 (22) 290 25 25. Konsultanci udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości – dodaje Paweł Maliszewski.

***

blinkee.city – rozwijająca się sieć skuterów elektrycznych na minuty w Europie. Na skuterach firmy możemy poruszać w 28 miastach w Polsce oraz 8 metropoliach zagranicznych (Budapeszt, Pecs, Split, Omis, Walencja, Castello de la Plana, Bukareszt, Sztokholm) i na Malcie. Wystarczy darmowa aplikacja ściągnięta na smartfon i zarejestrowane konto. Ekologiczne jednoślady cieszą się ogromną popularnością. Usługa ma ponad 460 tys. zarejestrowanych użytkowników. W 2018 r. przejechali oni w sumie 5 600 908 kilometrów, a tym samym zaoszczędzili 661 ton dwutlenku węgla. Wszystkie rozwiązania informatyczne oraz elektroniczne zastosowane w pojazdach blinkee.city są w 100% autorstwa założycieli firmy.


Do pobrania