Publikacja

Jedyne takie na rynku - zapiekane makrele od SEKO

08 lipca 2019
Jedyne takie na rynku - zapiekane makrele od SEKO

Po hawajsku lub po azjatycku – SEKO S.A., polskie przedsiębiorstwo przetwórstwa rybnego, pokazuje kolejne rybne nowości. Tym razem jest to jedyny taki produkt na rynku – zapiekana makrela w dwóch smakach.

 

Wersja po azjatycku jest pikantniejsza w porównaniu do wersji hawajskiej. Produkty są w opakowaniach 200 g.

 

– Na rynku nie było jeszcze opiekanej makreli w sosie warzywnym, więc badając gusta naszych Klientów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiego produktu – mówi Kazimierz Kustra, Prezes SEKO S.A. – Oba smaki są idealne dla konsumentów szukających urozmaicenia i przede wszystkim nie mają konserwantów.

 

Ceny oscylują wokół 3-3,50 zł za opakowanie. Makrele są dostępne dla klientów m.in. Netto, Stokrotki oraz  w sklepach detalicznych na terenie całego kraju.

***

W ofercie SEKO jest ponad 200 pozycji asortymentowych w 17 kategoriach. Są to marynaty, mrożonki, pasty, sałatki i konserwy przygotowane głównie na bazie śledzia i makreli sprowadzanych z certyfikowanych łowisk Islandii, Norwegii, Danii, Niemiec i Kanady. Produkty SEKO są dostępne w sieciach handlowych i hurtowniach na terenie całego kraju, a także na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Irlandii, Anglii, Rumunii, we Włoszech i we Francji oraz na Litwie. Na rynku pojawiła się nowa linia produktów z serii "Zdrowo i wygodnie".


Do pobrania