Publikacja

Przepis na szybki obiad z rybką!

27 czerwca 2019 Aktualności
Przepis na szybki obiad z rybką!

Kiedy pogoda za oknem taka piękna to nie zawsze chce nam się spędzać czas w kuchni. Warto więc znać przepisy, dzięki którym zjemy pysznie, a przygotowanie dania będzie niezwykle proste i szybkie.

W letnie dni proponujemy coś lekkiego, a właśnie takie jest mięso ryb. Dlatego idealnym przepisem jest makrela po hawajsku z makaronem. A przygotowanie? 15 minut i gotowe!

Składniki:

  • Makrela po hawajsku od SEKO 200 g,
  • Ulubiony makaron, może być pszenny, kukurydziany lub pełnoziarnisty ok. 150 g,
  • Papryka, np. ramiro,
  • Oliwa z oliwek,
  • Natka pietruszki do dekoracji.

 

Sposób przygotowania:

  1. Makaron gotujemy wg zaleceń na opakowaniu, dodając do wody łyżkę oliwy. Po ugotowaniu odcedzamy, przekładamy na talerz.
  2. Zawartość opakowania Makreli po hawajsku SEKO podgrzewamy i dołączamy do makaronu.
  3. Dodajemy kilka kawałków papryki ramiro i dekorujemy danie pietruszką.

Może być i pysznie, i szybko – a takie dania docenia się  w tak upalne dni.

Smacznego!

***

W ofercie SEKO jest ponad 200 pozycji asortymentowych w 17 kategoriach. Są to marynaty, mrożonki, pasty, sałatki i konserwy przygotowane głównie na bazie śledzia i makreli sprowadzanych z certyfikowanych łowisk Islandii, Norwegii, Danii, Niemiec i Kanady. Produkty SEKO są dostępne w sieciach handlowych i hurtowniach na terenie całego kraju, a także na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Irlandii, Anglii, Rumunii, we Włoszech i we Francji oraz na Litwie. Na rynku pojawiła się nowa linia produktów z serii "Zdrowo i wygodnie".


Do pobrania