Publikacja

Synertime kończy 10 lat! I organizuje wielki konkurs dla branży PR

16 października 2017
Synertime kończy 10 lat! I organizuje wielki konkurs dla branży PR

Agencja PR Synertime kończy w tym roku 10 lat! Z tej okazji dla całej branży PR i nie tylko przygotowaliśmy specjalny KONKURS, w którym do wygrania jest piękny, zielono-fioletowy rower. Zadanie jest bardzo proste: jeśli pracujesz lub kiedykolwiek pracowałeś/aś w branży PR, jesteś blogerem, dziennikarzem lub w swojej pracy kiedykolwiek zetknąłeś się z branżą PR, opublikuj pod postem konkursowym na fanpage'u Synertime komentarz ze zdjęciem lub video z kreatywnymi życzeniami dla Synertime. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 25.10.2017 r. do godz. 23.59. Po tym terminie jury wybierze najciekawszy wpis i nagrodzi go pięknym, urodzinowym rowerem. 

Konkurs jest realizowany na fanpage'u Synertime: http://bit.ly/2zrxyhB.

Regulamin Konkursu dostępny jest tutaj: http://bit.ly/2kA5xRx.

***

Synertime (www.synertime.pl) to warszawska agencja public relations, w której szczególny nacisk kładzie się na synergię strategii i kreatywności, gwarantującą efektywność komunikacji. Firma istnieje od 2007 roku i świadczy usługi we wszystkich obszarach PR. Na jej portfolio składa się ponad 180 projektów zrealizowanych m.in. dla takich marek jak Nestlé Polska S.A., Coca-Cola, Maspex GMW, Sante, Trzymaj Formę, Gaca System, Wawel i wielu innych. Agencja jest wielokrotnym laureatem Złotych Spinaczy – najważniejszej nagrody dla działań public relations w Polsce.


Do pobrania