Publikacja

INSTAGRAM po włosku – czyli Synertime wspiera MALMĘ w social mediach

23 września 2014 1 Aktualności
INSTAGRAM po włosku – czyli Synertime wspiera MALMĘ w social mediach

Na Instagramie można już śledzić docenioną przez Włochów MALMĘ, należącą do Grupy Maspex Wadowice. Za przygotowanie strategii komunikacyjnej oraz koordynację działań odpowiada agencja PR Synertime.

Zadaniem Synertime jest opracowanie oraz wdrożenie strategii i koncepcji kreatywnej profilu, nadzór nad stylizacjami potraw oraz sesjami zdjęciowymi z użyciem produktów, a także promocja profilu i jego bieżąca obsługa. Pierwsze efekty można już oglądać na portalu: http://instagram.com/malma_pasta

 Z agencją Synertime współpracujemy z sukcesem przy kilku różnych projektach, realizowanych m.in. dla marek Lubella i Malma.  Sporo też razem działamy w social mediach,  dlatego zdecydowaliśmy się jej powierzyć opiekę nad naszym nowym Instagramem marki Malma  – komentuje Dorota Liszka, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej w Grupie Maspex Wadowice.

Firmy współpracują przy różnych kampaniach public relations od 2013 roku. Wsparcie Malmy na Instagramie to kolejny projekt przygotowany przez Synertime dla tej marki. Agencja od początku roku realizuje dla Malmy kompleksowe działania z zakresu media relations oraz blogger relations.

­Koordynacja profilu marki MALMA na Instagramie wpisuje się w prowadzoną przez nas dotychczas komunikację w social mediach i jest odpowiedzią na najnowsze trendy panujące w tym obszarze. Dzięki lifestylowemu charakterowi oraz unikalnym hashtagom publikowane przez nas zdjęcia zyskują coraz większą popularność! – mówi Ewa Kaczmarek, wiceprezes zarządu Synertime.

***

Synertime (www.synertime.pl) to warszawska agencja public relations, w której szczególny nacisk kładzie się na synergię strategii i kreatywności, gwarantującą efektywność komunikacji. Firma istnieje od 2007 roku i świadczy usługi we wszystkich obszarach PR. Na jej portfolio składają się projekty zrealizowane dla takich firm jak Nestlé Polska S.A., Maspex GMW, Sita, Hochland, Wawel SA, EFL, Budimex, Expander, Wienerberger, Yoskine oraz wielu miast i regionów oraz fundacji. Agencja jest laureatem Złotych Spinaczy – najważniejszej nagrody dla działań public relations w Polsce. Projekty Synertime zostały uznane za najlepsze w różnych kategoriach w latach 2008, 2009, a także 2011, kiedy firma otrzymała też wyróżnienia w kategorii event społeczny oraz w kategorii specjalnej – efektywność.


Do pobrania

MALMA

MALMA

Rozmiar: 94.0 kB, .jpg Zapisz plik »