Publikacja

Eskadra Publica dla Grupy ENERGA

14 listopada 2008

Grupa ENERGA powierzyła agencji Eskadra Publica wsparcie komunikacji wewnętrznej w procesie zmiany marki.

„ENERGA postanowiła wprowadzić jedną markę dla wszystkich spółek grupy kapitałowej, zastępując nią 47 dotychczasowych. To inwestycja budująca nowy wizerunek, pozycję i wartość rynkową ENERGI. W tak ważnym dla firmy i pracowników momencie kluczowa jest dla nas współpraca z doświadczonymi konsultantami, dlatego wybraliśmy Eskadrę Publicę, która wspiera nas w procesie wewnętrznego wprowadzania nowej strategii i marki"- mówi Ireneusz Kulka, Dyrektor Marketingu ENERGA SA.

Zakres współpracy obejmuje doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji nowej marki oraz działania z zakresu PR wewnętrznego.

Za obsługę Grupy ENERGA w Eskadrze Publice odpowiedzialny jest zespół: Iwona Burzyńska - Account Manager oraz Adam Barański - Account Assistant.

***

Grupa ENERGA jest jednym z czterech wielkich holdingów elektroenergetycznych w Polsce, producentem, dostawcą i sprzedawcą prądu do domów ponad 7 milionów Polaków i 300 tysięcy firm. ENERGA jest również krajowym liderem w produkcji energii ze źródeł odnawialnych oraz jeden z największych pracodawców w Polsce - zatrudnia ponad 12,5 tys. osób.

MARKA ENERGA oddaje aspiracje, innowacyjny charakter działań oraz utożsamia system wartości, który Grupa Energa pragnie respektować promować w codziennym życiu. Wartości te koncentrują się wokół trzech obszarów: człowiek, środowisko, Energa. Misją ENERGI jest zapewnienie klientom i pracownikom komfortu życia i pracy. Realizacji celów biznesowych, ogromnym inwestycjom oraz podnoszeniu jakości usług i zwiększaniu efektywności, towarzyszy zaangażowanie w ochronę środowiska, innowacyjność i inwestycje w rozwój odnawialnych źródeł energii. ENERGA jednocześnie aktywnie uczestniczy w życiu społecznym, jako inicjator wielu projektów oraz partner instytucji kulturalnych, naukowych, sportowych oraz organizacji pozarządowych i charytatywnych.

Eskadra Publica to agencja public relations założona przez Adama Łaszyna, Mateusza Zmyślonego oraz Sebastiana Łuczaka, aby połączyć 3 wartości ważne dla skutecznej komunikacji: doświadczenie, kreatywność i celną strategię. Agencja realizuje działania we wszystkich obszarach PR, ale specjalizuje się w 3 dziedzinach- Regions PR, e-PR oraz Smart PR. Eskadra Publica działa w strukturach Grupy Eskadra, jednego z najbardziej cenionych konsorcjów marketingowych w Polsce. Jest pierwszą polską agencją PR, która ma swój własny, stały Team Kreatywny.