Publikacja

Eskadra Publica nadal dla Expandera

15 stycznia 2009

Czołowa polska firma doradztwa finansowego Expander kontynuuje w roku 2009 współpracę z agencją public relations Eskadra Publica. Zakres współpracy obejmuje działania PR ze szczególnym naciskiem na media relations.

„Współpraca z mediami i przepływ informacji są kluczowe dla skutecznej komunikacji w branży usług finansowych" - mówi Katarzyna Siwek, Kierownik Działu Analiz Expander Advisors Sp. z o.o. - „Korzystając z usług Eskadry Publiki umacniamy pozycję naszej firmy zarówno w mediach branżowych i opiniotwórczych, jak i popularnych. Zdecydowaliśmy się na przedłużenie współpracy, ponieważ oferta agencji dokładnie odpowiada naszym potrzebom".

Ze strony agencji Eskadra Publica za obsługę firmy Expander odpowiada team: Adam Kaliszewski, account manager i Natalia Makowska, account assistant.

***

Expander jest jedną z największych firm doradztwa finansowego w Polsce. Dysponuje 65 oddziałami w całym kraju i zespołem ok. 280 doradców, zatrudnia też licencjonowanego doradcę inwestycyjnego. Firma od ośmiu lat oferuje klientom produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredyty hipoteczne i gotówkowe. Miesięcznie z usług doradców finansowych Expandera korzysta 9000 osób.

Eskadra Publica to agencja public relations powstała z połączenia sił trzech doświadczonych specjalistów z branży komunikacji marketingowej - Adama Łaszyna, Mateusza Zmyślonego i Sebastiana Łuczaka. Agencja działa w strukturach Grupy Eskadra, jednego z najbardziej cenionych konsorcjów marketingowych w Polsce. Eskadra Publica jest pierwszą polską agencją public relations, która posiada własny osobny team kreatywny.