Publikacja

Eskadra PUBLICA dla firmy Wienerberger

09 czerwca 2010

 

Eskadra PUBLICA rozpoczęła współpracę ze spółką Wienerberger Ceramika Budowlana – polskim oddziałem międzynarodowego koncernu – lidera w produkcji cegieł Wienerberger AG. Zadaniem agencji public relations jest wsparcie w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy oraz stworzenie jej internetowego biura prasowego.

Eskadra PUBLICA od kwietnia 2010r. zajmuje się doradztwem komunikacyjnym dla firmy WIENERGERGER. W ramach współpracy agencja odpowiada przede wszystkim za komunikację zewnętrzną firmy, a także dodatkowo za PR wewnętrzny. Główne zadania Eskadry PUBLIKI to  działania z zakresu e-PR oraz media relations.

Za obsługę nowego klienta Eskadry PUBLIKI odpowiadają Ewa Kaczmarek – Client Service Director oraz Natalia Makowska – Account Executive.

„Wienerberger – to nasz kolejny Klient z branży budowlanej. Cieszymy się z podpisania tej umowy, która jest dowodem, że nasze działania w tym sektorze są skuteczne, dobrze oceniane i zauważane przez firmy z branży.” - powiedziała Ewa Kaczmarek, Client Service Director z agencji Eskadra PUBLICA.

Wienerbergerjest producentem materiałów budowlanych takich jak pustaki Porotherm oraz cegły klinkierowe Terca, w jej ofercie znajdują się także pokrycia dachowe Koramic. Firma jest polskim oddziałem znanego na całym świecie, założonego w Wiedniu w roku 1819 przedsiębiorstwa z branży budowlanej Wienerberger AG.

Eskadra PUBLICA to warszawska agencja public relations, w której szczególny nacisk kładzie się na kreatywność i efektywność komunikacji.  Firma realizuje działania we wszystkich obszarach PR, ale specjalizuje się w 3 dziedzinach - Regions PR, e-PR oraz Smart PR. Na portfolio klientów PUBLIKI składają się projekty zrealizowane m.in. dla: Nestlé Polska, marki WINIARY, Budimeksu, Expandera, Groupe Prévoir, Urzędu Miasta St. Warszawy i Województwa Śląskiego.