Rodzinne pożegnanie wakacji z Serenadą!

31 sierpnia 2017Aktualności

W minioną niedzielę, 27 sierpnia, warszawskie ZOO wraz z Radiem RDC zorganizowało rodzinny piknik pod hasłem „Żegnajcie wakacje – witaj szkoło”. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć marki Serenada, która została jednym ze sponsorów. Dzieci wraz z rodzicami bawiły się świetnie – poznając historię sera i biorąc udział w serowym konkursie!

Piknik został zorganizowany, aby umilić rodzinom zbliżający się koniec wakacji. Dlatego poza zwiedzaniem ZOO i obserwowaniem codziennych zwyczajów mieszkających tam zwierząt, sponsorzy przygotowali mnóstwo atrakcji! Szczególną uwagę przykuwał żółty, Serenadowy namiot. 

Serowe niespodzianki                  

Na dzieci i rodziców czekały Serenadowe niespodzianki! Degustacja serowych przysmaków, gra w „Koło fortuny”, konkurs wiedzy o serze, w którym nagrodą główna była wieeeelka maskotka – żółto-czarna krowa. Czyż nie brzmi świetnie? I tak właśnie było! Goście byli zachwyceni, tym bardziej, że i pogoda dopisała. Nie zabrakło ani słońca, ani słonecznych uśmiechów szczęśliwych dzieci. 

Warto tak żegnać wakacje

Warszawski ogród tętnił życiem, z jego serca nadawała rozgłośnia RDC, a całe wydarzenie było wielkim sukcesem, który pokazał, że warto żegnać hucznie lato.

Organizatorzy dziękują gościom za wspólną zabawę i życzą powodzenia w nowym roku szkolnym!

***

Marka Serenada

Pod nazwą Serenada kryje się wiele różnych żółtych serów, w tym tak popularne jak Radamer, Salami i Gouda. Marka wyróżnia się oryginalnym opakowaniem, które charakteryzuje się żółtym kolorem i czarnymi dziurami, ale najważniejszym elementem jest wysoka jakość produktów. Gwarancją jakości jest przede wszystkim receptura serowarska, według której od lat produkujemy nasze sery. Receptura mówi, że należy wziąć 10 litrów mleka na każdy 1 kg sera. Takie proporcje gwarantują, że każdy kawałek sera jest bogaty w składniki odżywcze, białko, wapń oraz minerały pochodzące z dużej ilości mleka.

 


Do pobrania

1.JPG

Rozmiar: 4 MB, .JPGZapisz plik »

2.JPG

Rozmiar: 5 MB, .JPGZapisz plik »

3.JPG

Rozmiar: 6 MB, .JPGZapisz plik »

4.JPG

Rozmiar: 5 MB, .JPGZapisz plik »