Eskadra PUBLICA zdobywa Wawel

25 czerwca 2012

Eskadra PUBLICA rozpoczęła współpracę z firmą Wawel SA, która specjalizuje się w produkcji wyrobów czekoladowych i cukierniczych. Usługi agencji obejmują działania z zakresu Brand PR, Corporate PR, CSR, IR oraz komunikacji kryzysowej.

Eskadra PUBLICA odpowiedzialna jest za całokształt działań PR zarówno firmy Wawel SA, wszystkich jej marek, jak również Fundacji „Wawel z Rodziną”. Agencja – oprócz standardowych prac – wspiera też Klienta w zakresie doradztwa strategicznego i pakietu usług związanych z jej autorskim narzędziem – Momentum, które umożliwia zwiększenie efektywności działań media relations, zwłaszcza w mediach newsowych.

W skład zespołu obsługującego wchodzą: Karolina Bukała – Senior Account Executive oraz Bartłomiej Staniaszek – Junior Account Executive. Pracę zespołu nadzoruje wiceprezes agencji Ewa Kaczmarek. Klienta pozyskano w wyniku konkursu ofert.

 

Eskadra PUBLICA to warszawska agencja public relations, w której szczególny nacisk kładzie się na kreatywność i efektywność komunikacji. Firma istnieje od 2007 roku, realizując działania we wszystkich obszarach PR. Eskadra PUBLICA jest laureatem Złotych Spinaczy – najważniejszej nagrody dla działań public relations w Polsce. Projekty agencji zostały uznane za najlepsze w różnych kategoriach w roku 2008, 2009, a także 2011, gdzie – poza statuetką za kampanię edukacyjną dla marki WINIARY – Eskadra PUBLICA otrzymała też wyróżnienia w kategorii event społeczny oraz w kategorii specjalnej – efektywność. Na jej portfolio składają się projekty zrealizowane m.in. dla firm: Wienerberger, Nestlé Polska SA, EFL, Expander, marek: WINIARY, YOSKINE oraz miast i regionów.