Komunikaty prasowe

Białostocczanie w Microsoftowej Kuźni Talentów. Konkurs Imagine Cup

24 kwietnia 2017

Już 26 i 27 kwietnia odbędzie się finał prestiżowego konkursu Imagine Cup – największego startupowego konkursu dla studentów. Białostoccy studenci kierunków informatycznych z Politechniki i Uniwersytetu wielokrotnie brali w nim udział jako uczestnicy, a ci bardziej doświadczeni również jako mentorzy i jurorzy.


TenderHut chce wykorzystać Brexit i otwiera oddział w Londynie

11 kwietnia 2017

Informatyczna grupa kapitałowa TenderHut konsekwentnie realizuje swój plan ekspansji na zagraniczne rynki. Tym razem otworzyła swoje biuro w stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie nowy partner będzie sprzedawał usługi firmy na rynek brytyjski.


Świat IT milczy. Czy dialog w technologii musi być nudny?

29 marca 2017

Branże współpracujące ze światem IT dostrzegają brak umiejętności miękkich wśród osób wyspecjalizowanych technicznie. Problem z komunikacją, czasochłonne tłumaczenie „biznesowego” na „informatyczne” oraz złe rozumienie oczekiwań – brzmi znajomo?  Mimo że świat pędzi na przód, to funkcjonuje stereotyp, w którym programista to osoba potrafiąca komunikować się jedynie z komputerem. ...


Polska firma SoftwareHut z nominacją do nagrody Awwwards

13 marca 2017

Projekt nowej strony internetowej firmy SoftwareHut został nominowany do międzynarodowej nagrody „Awwwards”, przyznawanej za design i nowatorstwo w projektowaniu stron internetowych. To nie pierwsza nominacja tej informatycznej spółki, która zdobywała już podobne wyróżnienia w ubiegłych latach.


Białostocka firma SoftwareHut z nominacją do nagrody Awwwards

13 marca 2017

Projekt nowej strony internetowej firmy SoftwareHut został nominowany do międzynarodowej nagrody „Awwwards”, przyznawanej za design i nowatorstwo w projektowaniu stron internetowych. To nie pierwsza nominacja tej informatycznej spółki, która zdobywała już podobne wyróżnienia w ubiegłych latach. ...