Komunikaty prasowe

Miłość na talerzu – nie tylko od święta

08 lutego 2017

Miłość objawia się w najprostszych gestach i mimo że sposobów na spędzenie Walentynek jest tyle, co zakochanych par na świecie, jednym z najpopularniejszych wciąż jest romantyczna kolacja we dwoje. Zaskocz swoją drugą połówkę nowatorskim pomysłem na lekką niespodziankę z innowacyjnymi płatkami Lubelli. ...


Wakacyjna sylwetka zimą? Zadbaj o nią już od rana

06 lutego 2017

Pierwsze miesiące nowego roku to czas, kiedy w wielu z nas kiełkują marzenia o idealnej sylwetce. Warto zadbać o nią od samego rana, bo jak wiemy, śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. W natłoku obowiązków najlepszą propozycją na szybki, a zarazem pełnowartościowy posiłek będą… płatki zbożowe.


Włoski Nowy Rok

27 grudnia 2016

Włoski Nowy Rok Sylwester w Italii obchodzony jest bardzo uroczyście, spędza się go najczęściej w gronie rodziny lub przyjaciół. Poza hucznymi zabawami, prym tego dnia wiodą oczywiście najlepsze włoskie specjały, które od lat goszczą na sylwestrowych i noworocznych stołach. ...


Sylwestrowe przekąski

27 grudnia 2016

Sylwester to data wyczekiwana na całym świecie. Towarzyszą mu liczne miejskie zabawy, bale i domowe prywatki. Menu na takie okazje również musi być odpowiednio dobrane – tak, aby było smaczne i jednocześnie nie wymagało zbyt wiele pracy.


Posmakuj dziecięcej magii świąt!

22 grudnia 2016

Piernik, sernik czy makowiec to tradycyjne ciasta, które co roku przygotowujemy na nasz świąteczny stół. Podczas kuchennych wypieków warto również pamiętać o naszych małych pomocnikach. Już dziś przenieś się na moment do czasów dzieciństwa i razem z nimi stwórz nową odsłonę korzennych pierniczków!


Boże Narodzenie po włosku

22 grudnia 2016

Okres świąteczny to dla Włochów wyjątkowy czas. Na ulicach pojawiają się bożonarodzeniowe jarmarki, ulice połyskują blaskiem świątecznych lampek, a w powietrzu unosi się zapach najlepszych włoskich specjałów.